SIK SORULANLAR

Sistem Hakkında Tüm Bilmedikleriniz!

Eco Card Para Yatırma

Ecocard Nedir, Nasıl Çalışır?
Ecocard, kredi kartı ve banka havalesi ile yatırma işlemi yapabileceğiniz, anında para gönderimi ve alımı yapabileceğiniz kullanımı kolay ve avantajlı bir karttır. Para Yatırma ve Çekme işlemlerini kolayca yapabileceğiniz bu yöntem ile hesabınızı cep telefonunuz üzerinden kontrol edebilir, arkadaşlarınıza online olarak para yollayabilirsiniz.
Nasıl Ecocard Hesabı Açabilirim?
www.ecocard.com adresine giriniz. Daha sonra sağ üstteki Language kısmından Türkçe’yi seçiniz. Daha sonra Bize Katılın butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu eksiksiz doldurarak Onayla butonu ile devam ediniz. Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra e-mail adresinize hesabınızı aktive etmeniz için bir link yollanacaktır. Bu linke tıkladığınız anda Ecocard hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ecocard’a Nasıl Para Yatırabilirim?
Eco card hesabınıza kredi kartı ve banka havalesi ile para yatırabilirsiniz. www.ecocard.com adresinden hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptığınızda Yerel Bankaya Para Yatırma seçeneğini göreceksiniz. Para Yatırma’ya tıklayıp yatıracağınız miktarı giriniz. Miktarı girdikten sonra Gönder butonuna tıkladığınızda karşınıza hesap bilgileri ve ‘İşlem Referansı’ çıkacaktır. İnternet Bankacılığı hesabınıza girip beliritilen hesap nuamrasını transfer ediniz. Transfer işlemini yaparken açıklama kısmına KESİNLİKLE size verilmiş olan ‘İşlem Referansı’nı yazmanız gerekmektedir. Transferi yaptıktan kısa bir süre sonra yatırmış olduğunuz miktar Ecocard hesabınzıa geçecektir. Türkiye saati ile 15.00’ den önce yapmış olduğunuz EFT işlemleri gün içersinde Ecocard hesabınıza geçecektir. Banka havalesi ile para yatırma limitiniz belgelerinizi gönderene kadar 800 Euro olacaktır. Belgeleriniz onaylandıktan sonra limitleriniz arttırılacaktır.
PARA YATIR

Banka Havalesi ile para yatırma

Nasıl Gönderebilirim?
Özel Banka havalesi yöntemi ile gün içerisinde dilediğiniz kadar tutarı zahmetsiz bir şekilde yatırıp yine aynı yöntem ile çekebilirsiniz. Özel Banka havalesi ile işlem yapmak için lütfen Canlı yardımdan bilgi alınız.
Hangi Bankalara havale işlemi yapabilirim?
AXbet sitesine banka havalesi ile para yatırma işlemi yapmak için öncelikle Canlı Yardım'dan banka hesap bilgilerini not alınız! Şu an için Axbet.com için İşbankası, Akbank, Garanti ve Yapıkredi bankaları üzerinden para yatırabilirsiniz.
PARA YATIR

Cepbank ile para yatırma

Cepbank İşlemleriniz
Cepbank hızlı, kolay ve güvenilir bir para yatırma yöntemidir. Kredi Kartı veya herhangi kişisel bir bilgi gerektirmeksizin telefon numaranız aracılığı ile para yatırabilirsiniz. Garanti, İş Bankası, AKBANK, TEB ve Yapı Kredi üzerinden CepBank yöntemi ile para yatırabilrsiniz. Cepbank ile para yatırmış olduğunuz halde, banka havalesi yöntemi kullanarak para çekebilirsiniz. İşlemler 30 dakika içinde sonuçlandırılmaktadır. Haftanın 7 günü 21:45' e kadar tarafımıza ulaşan işlemler aynı gün içinde sonuçlandırılır. Belirtilmiş saatten sonra gönderilen formlar ertesi gün sonuçlandırılmak üzere beklemeye alınır. Lütfen unutmayın ki, para yatırma işlemlerinizi hangi yöntem kullanarak yaptıysanız, aynı yöntem ile para çekme talebi gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla yöntem kullanarak para yatırma işlemi yapan üyelerin çekme işlemlerinin hangi yöntem ile gönderileceğine dolandırıcılık riskini en aza indirmek için AXbet’in karar verme hakkı bulunmaktadır.
PARA YATIR

Ukash ile para yatırma

Ukash İşlemleriniz

Ukash Smart Voucher Ltd.’nin işlem yapan adıdır ve Birleşik Krallıktaki Finansal Yürütme Kurumunun onay ve kontrolü altındaki bir Elektronik Para Kurumudur.

Ukash, internet üzerinde kredi veya banka kartı kullanmadan alışveriş yapmanızı sağlayan ön-ödemeli bir kart sistemidir. İşlem yapmak istediğinizde tek yapmanız gereken, online olarak almak ve hemen kullanmaya başlamaktır.

Daha fazla detay için, lütfen www.ukash.com adresini ziyaret ediniz.

Ukash kodunu aldıktan sonra, AXbet hesabınıza yatırmak için tek yapmanız gereken, hesabınıza giriş yapıp, Para Yatırma seçeneğine tıkladıktan sonra Ukash yöntemini seçerek kart kodunu girmeniz olacaktır. Paranız anında hesabınıza aktarılacak ve herhangi bir kesinti yapılmayacaktır.

Ukash ile para yatırma işlemi yapan üyeler para çekme yöntemi olarak Ukash'i kullanmalıdır.

Lütfen, bu veya herhangi başka bir yöntemi kullanarak AXbet’e para yatırdığınız takdirde, AXbet’in çekme işleminizi en güvenli yoldan yollamak için farklı yöntemler kullanabileceğini unutmayınız.

AXbet hesabınızdan para çekebilmeniz için, yapmış olduğunuz tüm yatırma işlemlerinin onaylı olması ve aşağıdaki belgeleri bize ulaştırmış olmanız gerekmektedir:

  • Kimliğinizin önlü arkalı şekilde taranmış hali (ehliyet, pasaport veya kimlik).
  • Adresinizi gösteren bir fatura. Önlü arkalı şekilde AXbet hesabınızdaki adres ile eşleşen herhangi bir fatura. (son 90 gün içerisinde aldığınız).
PARA YATIR

Neteller ile para yatırma

Neteller işlemleri hakkında bilmeniz gerekenler!
Neteller online ödemeleri kolaylaştırır. Bir kez kayıt olup, online hesabınıza para yatırdıktan sonra, güvenli bir şekilde para çekebilir, hızlı para gönderebilirsiniz. 

Daha fazla bilgi almak ve hesap açmak için lütfen www.neteller.com adresini ziyaret edin.

Neteller Hesap sahibi olunca, axbet.com‘a para yatırmak için, sadece oturum açın, Para Yatır kısmına tıklayın ve ekranda basit talimatları izleyin. Miktar hesabınıza hemenkesintisizyatırılacaktır.

Lütfen unutmayın ki, para yatırma işlemlerinizi hangi yöntem kullanarak yaptıysanız, aynı yöntem ile para çekme talebi gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla yöntem kullanarak para yatırma işlemi yapan üyelerin çekme işlemlerinin hangi yöntem ile gönderileceğine dolandırıcılık riskini en aza indirmek için AXbet’in karar verme hakkı bulunmaktadır.
PARA YATIR
 MESAJ
00:00 GMT+3
...