PROMOSYONLAR

%10 Geri Ödeme Bonusu


Poker School

Bonus Detayları

Hüküm ve Koşullar

1.) Spor bahsi geri ödeme bonusundan yararlanabilmeniz için spor bahsi bölümünde minimum kayıp miktarı 100 TL olması gerekmektedir. Üyenin bonusu ile çekebileceği maksimum miktar aldığı geri ödeme bonusunun 30 katıdır.

2.) Yatırmış olduğunuz tüm miktarı spor bahislerinde kaybetmiş olmanız gerekmektedir. %10 kayıp bonusu tüm yatırım yöntemleri için geçerlidir.

3.) Spor bahsi geri ödeme bonusunun çevrim şartı bulunmamaktadır. Geri ödeme bonusu ile kazanç sağlamanız durumunda, bonus hesabınızdan düşer, kazancınızı çekebilirsiniz. Üye almış olduğu spor kaybı bonusunu sadece kendi alanında değerlendirebilir ve sadece spor bahsi oyunlarından olan kazancı geçerli sayılacak diğer oyunlara katılması durumunda bakiyesi silinecektir.

4.) Üyenin geri ödeme bonusu talebinde son gün ve bir önceki gün içerisindeki yatırım ve çekimleri bazalınmaktadır. Üyenin yatırımları ve çekimleri hesaplanır eğer zararda ise geri ödeme bonusu almaya hak kazanır. Üyenin bonus haketmesi için minimum zararının 100 TL olması gerekmektedir. Daha önceki tarihlerdeki kayıplara geri ödeme bonusu eklenmeyecektir.

5.) Spor bahsi geri ödeme bonusundan yararlanmış üyelerimiz tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılır.

6.) Spor bahsi geri ödeme bonusunuzu 7/24 aktif Canlı Yardım ekibimize bağlanarak talep edebilirsiniz.

7.) AXBET bu promosyonu değiştirerek iptal etmek, geliştirmek ya da red etme hakkına sahiptir.

 



HEMEN PARA YATIR
 MESAJ
00:00 GMT+3
...